Paşada | Mustafakemalpaşa' nın Haber Sitesi

Mustafakemalpaşa’da Kitap Günleri Başladı!

Mustafakemalpaşa Belediyesi Mehmet Kanar’ın katılımı ile Mustafakemalpaşa Kitap Günleri açılışı yapıldı.

Mustafakemalpaşa’da Kitap Günleri Başladı!
12 Şubat 2020 - 16:38

10 Gün 20 Yazar Mustafakemalpaşa Kitap Günleri, bugün yapılan açılışla resmen başladı. Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ve protokolün katılmış olduğu açılışta Kanar; yazar Fahriye Güney, Ünata Akkoyunlu, Yalçın Meşe ile organizatör Osman Kalfa’ya kitap okuma kültürümüze sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.

Kanar’dan Mustafakemalpaşa’ya Davet 

“Okumasını bilirsek, her insanın bir kitap olduğunu göreceğiz… Merkezine insanımızı aldığımız ”10 Gün 20 Yazar-Mustafakemalpaşa Kitap Günleri” bu gün başladı. Söyleşi ve imza etkinliğinde öğrencilerimizle bir araya gelen kıymetli yazarlarımız, Fahriye Güney, Ünata Akkoyunlu ve Yalçın Meşe’ye teşekkürler. 21 Şubat Cumartesi gününe kadar kitapsever ilçe halkımızın seyrine açık olan Kitap Günlerini ziyaret etmeyi unutmayın” diyen Başkan Kanar, Mustafakemalpaşalılara davette bulundu.

10 gün boyunca devam edecek programda, her gün farklı yazarların sunumu ve söyleşileri olacak. Her gün saat 10.00’da açılacak olan salon kapıları, 20.00’a kadar açık kalacak.© 2019 - Pasada.com.tr | Mustafakemalpaşa Haberleri. Tüm hakları saklıdır. | Haber içerikleri izinsiz kopyalanamaz.

Open chat
1
Merhaba;
Mesaj göndermek için alttaki simgeyi tıklayınız.
Powered by