Paşada | Mustafakemalpaşa' nın Haber Sitesi

Mustafakemalpaşa’daki Camiide Hırsızlık! İşte Saniye Saniye O Anlar!

Mustafakemalpaşa Fevzidede Camii’nde yaşanan hırsızlık olayı saniye saniye güvenlik kameralarında görüntülendi. İşte o anlar.

Mustafakemalpaşa’daki Camiide Hırsızlık! İşte Saniye Saniye O Anlar!
12 Şubat 2020 - 23:22

 

Fevzidede Camii’nde yaşanan hırsızlık olayı bu akşam fark edildi. Yardım kutusunun yerinde olmadığını fark eden cami görevlileri, durumu ilgili birimlere aktardı. Kameraların incelenmesi ile birlikte hırsızlık ortaya çıkarıldı.

Yardım için toplanan yardım kutusunu gözüne kestiren gençler, bölgeyi inceleyerek kutuyu açmaya çalıştı. 4 kişi oldukları görülen şüpheliler, ilk önce kutuyu montlarıyla sakladı, sonrasında ise masa ile birlikte yardım kutusunu camiden götürdü. Olayla ilgili alınan bilgilerde, kutunun uzun zamandan beri açılmadığı ve bu nedenle de içerisinde yüklü miktarda paranın olduğu ifade edildi. Olayın dün öğle namazından sonra gerçekleştiği düşünülüyor.

Olayla ilgili bölgede ilk araştırmasını yapan emniyet birimleri, güvenlik kameralarından kişileri teşhis ederek kapsamlı bir inceleme başlattı.© 2019 - Pasada.com.tr | Mustafakemalpaşa Haberleri. Tüm hakları saklıdır. | Haber içerikleri izinsiz kopyalanamaz.

Open chat
1
Merhaba;
Mesaj göndermek için alttaki simgeyi tıklayınız.
Powered by