Paşada | Mustafakemalpaşa' nın Haber Sitesi

Sıfır Atık Yarışması’nda İbn-i Sina Özel Eller Farkı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın öncülüğünde devam eden sıfır atık projesinde İbn-i Sina Özel Eğitim Meslek Okulu fark yaratarak ilçemize bir ödül daha kazandırdı.

Sıfır Atık Yarışması’nda İbn-i Sina Özel Eller Farkı!
14 Şubat 2020 - 9:34

Öğrencilerde çevre bilinci oluşturmak, çocukların doğal varlıkları koruması, doğa dostu tüketim alışkanlıkları kazandırma ve atık yönetimi gibi konularda farkındalık geliştirmeleri ve sıfır atık yaklaşımını tanımaları amacıyla başlatılan projede İbn-i Sina Özel Eğitim Meslek Okulu büyük fark yarattı ve ödül kazandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Ankara ilinde düzenlenen ödül töreni programına İbn-i Sina Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri Ali Doğan ve Altan Ertan ile okul öğretmenlerinden el sanatları alan şefi Yıldız Bulut ve özel eğitim öğretmeni Dirok Ölker katıldı.

10 bin okul, 120 bin eser arasından Mustafakemalpaşa İbn-i Sina öğrenci ve öğretmenlerinin hazırladığı eserler özel jüri kararıyla ödül almaya hak kazandı.© 2019 - Pasada.com.tr | Mustafakemalpaşa Haberleri. Tüm hakları saklıdır. | Haber içerikleri izinsiz kopyalanamaz.

Open chat
1
Merhaba;
Mesaj göndermek için alttaki simgeyi tıklayınız.
Powered by